Warning: A non-numeric value encountered in /home/scenografia/ftp/fabrykadekoracji.com/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

MUZEA

Od 2010 roku zajmujemy się projektowaniem i produkcją ekspozycji muzealnych, tworzeniem scenariuszy zwiedzania, kreowaniem przestrzeni edukacyjnej skierowanej do szerokiego grona odbiorców i rozwiązywaniem wszelkich wyzwań technicznych, które staną na naszej drodze. Jesteśmy m.in. autorami i wykonawcami projektu ekspozycji Szlaku Turystycznego po podziemiach Rynku Głównego w Krakowie, zrealizowanego w ramach projektu Śladem Europejskiej Tożsamości Krakowa. Wykonywaliśmy ekspozycję stałą w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, adaptując koncepcję scenografii projektu belgijskiego biura projektowego NV Tempora SA.

Współpracujemy z wieloma muzeami w całej Polsce, m.in. Muzeum Śląskim w Katowicach, Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, Muzeum Historii Polski i Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej w Warszawie, Centrum Popularyzacji Kosmosu PLANETARIUM w Toruniu i Centrum Hewelianum w Gdańsku. Towarzyszymy zamawiającym we wszystkich procesach i etapach projektowania, zaczynając od pierwszej idei, przez rozwój scenariusza zwiedzania i projektu, aż po samą realizację i otwarcie wystawy.