Warning: A non-numeric value encountered in /home/scenografia/ftp/fabrykadekoracji.com/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

O nas

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm scenograficznych, działającą od 1994 roku. Założycielem i dyrektorem artystycznym jest Marcin Pietuch, który wieloletnie doświadczenie praktyczne łączy z artystyczną, odważną wizją projektową. Struktura firmy obejmuje zarówno zespół specjalistów z dziedziny projektowania (architektów, architektów wnętrz, scenografów) jak i profesjonalny zespół produkcji (doświadczonych wykonawców i kierowników produkcji).

 

Specjalizujemy się w tworzeniu narracyjnych przestrzeni ekspozycyjnych i wystaw muzealnych, scenografii telewizyjnych, teatralnych i eventowych. Projektujemy rozpoczynając od idei, szukamy innowacyjnych rozwiązań projektowych, wytyczamy zupełnie nowe kierunki w świecie scenografii, architektury i designu.

 

Przygotowujemy projekty techniczne, wynajmujemy sceny koncertowe i organizujemy wydarzenia kulturalne, uczestniczymy w realizacjach projektów filmowych, wykonujemy wizualizacje i animacje 3D. Przygotowujemy projekty koncepcyjne, techniczne i wykonawcze, produkujemy sceny koncertowe i uczestniczymy w organizacji wydarzeń kulturalnych i realizacji projektów filmowych. Tworzymy wizualizacje, które następnie realizujemy. Nasze projekty i produkcje są na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji scenografii według projektów własnych oraz na licencji.

 

Wiemy jak zrealizować największe wyzwania i najodważniejsze pomysły!